Frezy Sandvik Coromant

Producent: Sandvik Coromant

Zawartość: Frezy walcowo-czołowe 90°, Frezy walcowo-czołowe 74° – 45°, Frezy do frezowania czołowego i wgłębnego 10°, Narzędzia frezarskie do profilowania, Frezy do rowków wewnętrznych i gwintów, Frezy palcowe węglikowe, Inne narzędzia frezarskie

 

Firma Sandvik Coromant posiada bogate doświadczenie, zdobywane przez lata działalności. Jest to szwedzka firma, która działa na terenie 130 państw. Siedziba marki znajduje się w miejscowości Sandviken w Szwecji. Firma Sandvik Coromant jest światowym liderem na rynku narzędzi do obróbki metali. Firma posiada niezwykle bogatą ofertę narzędzi frezarskich. Bardzo popularnym elementem oferty marki są frezy.

 

Oferta frez Sandvik Coromant

 

Oferta firmy Sandvik Coromant zawarta jest w firmowym katalogu. Zawiera on następujące elementy: frezy walcowo-czołowe 90°, frezy walcowo-czołowe 74° – 45°, frezy do frezowania czołowego i wgłębnego 10°, narzędzia frezarskie do profilowania, frezy do rowków wewnętrznych i gwintów, frezy palcowe węglikowe, inne narzędzia frezarskie.  W katalogu zostały zawarte istotne wskazówki jak wybrać właściwe narzędzie frezarskie. Wszystkie narzędzia przedstawione w firmowym katalogu mają profesjonalne opisy i opatrzone są zdjęciami. Forma katalogu jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przestawienie oferty firmy.

 

Zawartość katalogu:

  • Frezy walcowo-czołowe 90°
  • Frezy walcowo-czołowe 74° – 45°
  • Frezy do frezowania czołowego i wgłębnego 10°
  • Narzędzia frezarskie do profilowania
  • Frezy do rowków wewnętrznych i gwintów
  • Frezy palcowe węglikowe
  • Inne narzędzia frezarskie
Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!