Gwintowniki Sandvik Coromant

Gwintowniki Sandvik CoromantProducent: Sandvik Coromant

ISO 13399 to międzynarodowa norma, wprowadzona dla uproszczenia obiegu danych narzędzi skrawających. Zmiany spowodowane wdrożeniem nowej normy będzie można zauważyć w parametrach i sposobie opisu narzędzi. Rodziny produktów: CoroTap 100, CoroTap 200, CoroTap 300, CoroTap 400, Coromant Capto, HSK

Firma Sandvik Coromant jest największą firmą międzynarodową, jeśli chodzi o produkcję wszelkiego rodzaju gwintowników. Dzięki wprowadzeniu specjalnej międzynarodowej normy ISO 13399, znacznie uprościł się obieg jeśli chodzi o narzędzia skrawające. Ze względu na wprowadzenie tej normy, zmianie uległy nie tylko parametry narzędzi, ale również ich sposób opisu. Z katalogu można się również dowiedzieć o tym jak dobrać odpowiednie parametry skrawania i jakie są zalecane.

 

Oferta gwintowników Sandvik Coromant

 

Zmiana normy pozwoliła również na podział produktów. Jeśli chodzi o nowy podział, to mamy: CoroTap 100, CoroTap 200, CoroTap 300, CoroTap 400, Coromant Capto oraz HSK. Czym jest ów CoroTap? Dzięki CoroTap możemy dobrać narzędzia ze względu na ich zastosowanie do poszczególnych materiałów. Narzędzia są specjalnie dedykowane pod różne rodzaje tworzyw. Dodatkowo CoroTap jest zorientowane na uniwersalność narzędzi. Jeśli chodzi o wybór oprawek do gwintowników również jest dużo łatwiej. 

Zawartość katalogu:

CoroTap (Dobór narzędzi, CoroTap – dedykowane do poszczególnych materiałó, CoroTap – zorientowane na uniwersalność)
Oprawki do gwintowników (Dobór narzędzi, Oprawki do gwintowników – części zamienne, Informacje techniczne – gwintowanie, Informacje techniczne – oprawki do gwintowników).

Zalecenia parametrów skrawania

Informacje ogólne

 

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!