AEG - ElektronarzędziaProducent: AEG
Katalog prezentujący elektronarzędzia firmy AEG.

AEG – Elektronarzędzia

Śmiało można powiedzieć, iżAEG już od początku istnienia firmy jest jednym z liderów rozwoju branży narzędziowej. AEG już od ponad 100 lat proponuje Klientom innowacyjne i silne rozwiązania w tym sektorze. Wszystkie elektronarzędzia AEG poddawane są próbom, testom oraz kontroli. Dzięki temu użytkownik otrzyma jakość, której się spodziewa. Niewątpliwie elektronarzędzia AEG zasługują na naszą uwagę.

 

Oferta katalogowa elektronarzędzi AEG

 

Sklep WWiN.pl udostępnia Klientom katalog elektronarzędzi AEG, w którym znaleźć można takie przyrządy jak chociażby młoty, wiertarki oraz inne narzędzia do obróbki metalu. AEG funkcjonuje na rynku już od wielu lat, dzięki czemu śmiało można powiedzieć, że firma jest w stanie spełnić oczekiwania swoich klientów. Katalog elektronarzędzi AEG posiada szczegółowe opisy poszczególnych przyrządów, które w znaczącym stopniu ułatwiają wybór zgodnie z oczekiwaniami. Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle szeroką ofertą katalogową elektronarzędzi AEG.

Wydanie na lata 2013/2014 katalogu elektronarzędzi AEG wykraczających poza dziedzictwo, dających wybitne osiągi, charakteryzujących się nowatorskimi rozwiązaniami dla profesjonalistów w przeszłości i w przyszłości. AEG od początku istnienia jest liderem w rozwoju nowych narzędzi. Od ponad 100 lat AEG oferuje użytkownikom profesjonalnym innowacyjne i silne rozwiązania. Wszystkie elektronarzędzia AEG poddawane są najsurowszym próbom warsztatowym i kontroli przez wyprodukowaniem, co zapewnia, że użytkownik otrzyma jakość, której oczekuje od elektronarzędzi AEG. Dzięki temu, AEG oferuje rozszerzoną, 3 letnią gwarancję na swoje narzędzia (nie obejmuje akumulatorów, ładowarek i akcesoriów). Warunkiem jest rejestracja narzędzia on-line na stronie głównej AEG – aeg-powertools.pl w ciągu 30 dni od daty zakupu elektronarzędzia.

 

Zawartość katalogu:

  • System akumulatorowy – strony 6-27
  • Młoty – strony 28-37
  • Wiertarki – strony 38-44
  • Narzędzia do obróbki metalu – strony 46-59
  • Narzędzia do obróbki drewna – strony 60-74
  • Akcesoria do elektronarzędzi – strony 75-85

 

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!