Rais - dociski, prasyProducent: Rais

Zawartość katalogu: Prasy ręczne, Dociski szybkomocujące, Narzędzia mocujące do drewna i metalu, Elementy mocujące, Klucze sześciokątne

Katalog zawiera:

  • Prasy ręczne - str. 3 - 5
  • Dociski szybkomocujące - str. 6 - 36
  • Narzędzi mocujące do drewna i metalu - str. 38 - 45
  • Elementy mocujące str, 46 - 60
  • Klucze sześciokątne str. 61 - 61

Rais – narzędzia mocujących

Rais to firma, która produkuje różnego rodzaju narzędzia mocujących. W swojej ofercie posiada zarówno narzędzia profesjonalne, jak i te przeznaczone do rzadszych prac warsztatowych.

Oferta narzędzi mocujących Rais

W ofercie znajdują się między innymi: prasy ręczne, dociski szybkomocujące, klucze sześciokątne, narzędzia mocujące do drewna i metalu, elementy mocujące. Warto wspomnieć, iż produkowane przez Rais dociski szybkomocujące posiadają niezwykle interesującą wewnętrzną blokadę (tzw. dźwignię kolanową). Dają one możliwość sztywnego, mocnego oraz szybkiego mocowania przedmiotów obrabianych. Blokadę uzyskuje się w skrajnym położeniu rękojeści. Dociski z zabezpieczeniem posiadają dodatkową dźwignię, która zabezpiecza przed samoczynnym opadaniem ramion w otwartych dociskach oraz przypadkowym otwarciem rękojeści w trakcie mocowania i obrabiania przedmiotu. W sklepie WWiN.pl można otrzymać katalog, w którym znajdują się praktyczne porady, jak wybrać właściwe narzędzie. Katalog zawiera również dokładne wymiary poszczególnych modeli danego narzędzia, dzięki czemu wybór jest prosty, a Klient otrzymuje produkt, którego oczekiwał.

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!