Producent:STANLEY

Narzędzia ręczne firmy STANLEY

Zawartość katalogu:

  • Narzędzia pomiarowe i traserskie – strony 1-42
  • Narzędzia laserowe i elektroniczne – strony 43-66
  • Narzędzia tnące – strony 67-106
  • Narzędzia ogólnobudowlane – strony 107-148
  • Narzędzia łączące – strony 149-164
  • Narzędzia stolarskie – strony 165-184
  • Narzędzia mechaniczne – strony 185-264
  • Systemy magazynowania narzędzi – strony 265-300
  • Latarki – strony 301-307

http://wwin.pl/narzedzia-reczne/110-a-mag-narzedzia-tytanowe-nierdzewne-antymagnetyczne.html

A-MAG - narzędzia tytanowe, nierdzewne, antymagnetyczne

A-MAG jest producentem, który zajmuje się gruntownym wyposażaniem warsztatów oraz narzędziowni. Wytwarza narzędzia z gatunku: tytanowych, nierdzewnych oraz antymagnetycznych. Narzędzia tytanowe należą do szczególnego gatunku, ponieważ materiał ten jest wyjątkowo skomplikowany w obróbce. Zaś narzędzia nierdzewne i antymagnetyczne (efekt ten jest możliwy jest dzięki absolutnemu brakowi żelaza) zapewniają bezpieczeństwo oraz higienę pracy. Do obszaru zastosowań narzędzi firmy A-MAG można zaliczyć: przemysł farmaceutyczny, technologie medyczne, przemysł chemiczny, lotnictwo, czy też produkcję materiałów wybuchowych.

A-MAG jako producent wytrzymałych narzędzi

Produkty firmy A-MAG są bardzo wytrzymałe, są także znacznie lżejsze od stali (o około 42%). Dzięki tej wytrzymałości mogą być bezpiecznie stosowane w przemyśle ciężkim. Dodatkowym atutem jest też ich wydajność mechaniczna oraz odporność na wysokie temperatury. Każde z tych narzędzi może być ponadto stosowane przez wiele lat - produkty firmy A-MAG charakteryzują się długą żywotnością.

Stanley - narzędzia ręczne

Stanley to firma produkująca narzędzia ręczne. W swojej ofercie posiada zarówno narzędzia profesjonalne, jak i te przeznaczone do najprostszych zadań, które spotykają nas w życiu codziennym.

Stanley – oferta narzędzi ręcznych

W ofercie znajdują się między innymi narzędzia pomiarowe. Od innych różnią się tym, iż posiadają dodatkowe wzmocnienie na pierwszych piętnastu centymetrach, które są z reguły najbardziej narażone na zniszczenie. Wstęga jest bardziej usztywniona, ulepszony został również system zwijania oraz blokowania. Kolejne w ofercie są narzędzia laserowe i elektroniczne. Stanley produkuje lasery rotacyjne oraz lasery krzyżowe, które znacznie ułatwiają prace budowlane. Dostępne są również niwelatory optyczne oraz wykrywacze profili. Nie brak tu narzędzi tnących, łączących, czy stolarskich, a także latarek i systemów magazynowania narzędzi. Wśród narzędzi ogólnobudowlanych znajdziemy tak podstawowe narzędzia, jak młotki, siekiery, łomy czy łapki. Każdy z tych przedmiotów dostępny jest w kilkunastu rodzajach. W sklepie można otrzymać katalog, w którym znajdują się praktyczne porady, jak wybrać właściwe narzędzie.

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!