Narzędzia do kabli RennsteigProducent: Rennsteig

Cięcie kabla to pierwsza z serii skoordynowanych operacji mających na celu stworzenie połączenia elektrycznego. Obcinaki do kabli różnią się między sobą w zależności od kształtu obrabianych kabli, materiału oraz wymiarów kabla.

Wszystkim zainteresowanym narzędziami do kabli, sklep WWiN oferuje narzędzia Rennsteig. Jest to firma z tradycjami oraz dużym doświadczeniem. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu specjalistycznych narzędzi do obróbki kabli. W ofercie sklepu znajdują się różne ich rodzaje. Dzięki temu, Klient może wybrać produkty, które najlepiej się sprawdzą się przy różnego rodzaju pracach. Narzędzia są niewątpliwie wielofunkcyjne. Można nimi ciąć wszystkie rodzaje kabli. Klient może ich używać do cięcia najcieńszych włókien przewodnikowych oraz grubych kabli energetycznych. W pracy tego typu ważne jest aby narzędzia były precyzyjne oraz bezpieczne tak, by użytkownik miał zapewniony komfort pracy. Narzędzia marki Rennsteig spełniają te warunki.

Oferta katalogowa narzędzi Rennsteig

Sklep WWiN prezentuje katalog z aktualną ofertą marki Rennsteig. Klient może w nim znaleźć narzędzia do cięcia oraz narzędzia do ściągania izolacji. W ofercie znajdują się również narzędzia do zaciskania, narzędzia do przewodów fotowoltaicznych oraz narzędzia do przewodów optycznych. Dodatkowo w katalogu znaleźć można informacje o wszystkich produktach.

Narzędziami marki Rennsteig można ciąć wszystkie rodzaje kabli od najcieńszych włókien przewodnikowych, aż po grube kable energetyczne. Cięcie kabla musi być precyzyjne i nie może wymagać zbyt wielkiego wysiłku. Narzędzia Rennsteig gwarantują to dzięki precyzyjnym, utwardzanym ostrzom o specjalnej geometrii.

Język katalogu: DE + EN

  • Narzędzia do cięcia – strony 8-17
  • Narzędzia do ściągania izolacji – strony 18-27
  • Narzędzia do zaciskania – strony 28-81
  • Narzędzia do przewodów fotowoltaicznych – strony 82-91
  • Narzędzia do przewodów optycznych – strony 92-99
  • Dodatkowe informacje – strony 100-103
Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!