Narzędzia mocujące RaisProducent: RAIS

Najnowsze wydanie katalogu narzędzi mocujących marki RAIS obowiązujące na lata 2012 – 2013. Opróćz produkowanych narzędzi RAIS oferuje zupełnie nowe sposoby mocowań.

Produkty marki RAIS znalazły się w ofercie sklepu WWiN. Firma RAIS zajmuje się tworzeniem i dostarczaniem narzędzi mocujących. Jest to marka działająca na polskim rynku od wielu lat, a co za tym idzie posiada bogate doświadczenie. Marka ma silną pozycję i cieszy się zaufaniem klientów. Jednym z głównych celów firmy jest stały rozwój oraz praca nad narzędziami. Ulepszanie istniejących oraz wdrażanie nowych produktów. Ceny proponowane przez RAIS są bardzo korzystne oraz niewątpliwie adekwatne do jakości produktów.

Oferty z katalogu zacisków RAIS

Na stronie sklepu WWiN można znaleźć aktualny katalog firmy RAIS. Jest on podzielony na działy, w których znajdują się aktualne produkty. Każdy produkt ma opis, co zdecydowanie ułatwi klientowi znalezienie zacisków RAIS. Osobom mniej zorientowanym pomoże uzyskać informacje o poszczególnych produktach. Kategorie produktów aktualnie znajdujących się w katalogu: Narzędzia napędzane VDI, dociski szybkomocujące, dociski szybkomocujące ze stali nierdzewnej , ręczne narzędzia mocujące, elementy mocujące, klucze sześciokątne oraz prasy ręczne.

Język katalagu: PL, EN, RU

Zawartość katalogu:

  • Narzędzia napędzane VDI – strony 5-6
  • Dociski szybkomocujące – strony 7-41
  • Dociski szybkomocujące ze stali nierdzewnej – strony 42-45
  • Ręczne narzędzia mocujące – strony 46-53
  • Elementy mocujące – strony 54-68
  • Klucze sześciokątne – strona 69
  • Prasy ręczne – strony 70-72
Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!