Producent: GEDORE

Zawartość: siekiery, narzędzia dla drwali, narzędzia dla cieśli, narzędzia do prac leśnych

 

Siekiery i narzędzia dla drwali i cieśli

Wśród narzędzi ręcznych firmy Gedore znajdują się nie tylko przyrządy warsztatowe. Jest to również bogata paleta wszelkich akcesoriów dla drwali. Są to więc: siekiery, narzędzia dla drwali, narzędzia dla cieśli, narzędzia do prac leśnych. Praca leśnika, czy drwala jest ciężka, często też bardzo niebezpieczna. Każdy rodzaj drzewa wymaga użycia innej siły, czasem nawet innego narzędzia. Drwalowi potrzebne są zatem i lekkie siekiery i ostrza, które przetną najgrubszy pień. To wszystko można znaleźć w ofercie firmy Gedore.

 

Gedore – siekiery najwyższej jakości

 

Wszystkie narzędzia Gedore zdobyły znak kontrolny KWF-Gebrauchswert, co świadczy o pozytywnym przejściu testów na funkcjonalność. Takie testy obejmują wszelkie techniczne pomiary, badania użytkowania w lesie oraz przeprowadzenie ankiet wśród pierwszych użytkowników.

Wszystkie produkty firmy Gedore wykonywane są z największą starannością i z najlepszych materiałów, dzięki czemu gwarantują bezpieczeństwo i wygodę pracy. W zawodzie takim, jak drwal, czy leśniczy, jest to szczególnie ważne.

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!