Producent: OSG
OSG widzi ścisły związek pomiędzy narzędziami a komunikacją. Aby zbudować odnoszący sukces związek biznesowy traktują komunikację jako założenie i konieczny warunek dobrej współpracy. Również funkcjonalność narzędzi jest dla OSG punktem wyjścia do efektywnej komunikacji

OSG to jeden z czołowych producentów narzędzi na świecie. Europejskie centrum dystrybucji znajduje się w Belgii. Firma ma długoletnie doświadczenie, tworzy funkcjonalne narzędzia wysokiej jakości. OSG ma w swojej ofercie wysokiej klasy narzędzia skrawające oraz inne narzędzia specjalne przystosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. 

 

Katalog narzędzi OSG

 

Firma prezentuje narzędzia w formie profesjonalnego katalogu. Zawiera on gwintowniki i wygniataki / gniotowniki / plastyczne formowanie gwintu, wiertła i rozwiertaki, pełnowęglikowe frezy monolityczne, narzędzia składane, frezy HSS (stal narzędziowa szybkotnąca). Katalog dostępny jest w dziewięciu wersjach językowych: angielskiej, polskiej, hiszpańskiej, rosyjskiej, szwedzkiej, duńskiej, włoskiej, niemieckiej,  turkmeńskiej. W katalogu znajdują się w produkty opatrzone dokładnymi zdjęciami i profesjonalnymi opisami. Załączony jest też dokładny opis zastosowania poszczególnych narzędzi.

 

 

Wymagania specjalne zostaną spełnione i zrealizowane z sukcesem tylko wtedy, gdy zostaną właściwie i dokładnie przekazane. Narzędzia OSG są wynikiem prawidłowej i uczciwej komunikacji pomiędzy klientem, a producentem narzędzi. Pozwólmy zatem, aby narzędzia mówiły w naszym imieniu. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem japońskiego producenta narzędzi skrawających – OSG.

Język katalogu: EN, DEN, SW, DE, TK, IT, ESP, PL, RU

Zawartość katalogu:

  • Gwintowniki i wygniataki / Gniotowniki / Plastyczne formowanie gwintu
  • Wiertła i rozwiertaki
  • Pełnowęglikowe frezy monolityczne
  • Narzędzia składane
  • Frezy HSS (stal narzędziowa szybkotnąca)

 

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!