RothenbergerProducent: Rothenberger

Katalog obejmuje: cięcie, technika diamentowa RIODA, kontrola i wykrywanie wycieków, zamrażanie, inspekcja i lokalizacja, płukanie i czyszczenie rur, zgrzewanie rur, chłodnictwo i klimatyzacja, różnego rodzaju narzędzia m. in. szczypce, klucze, śrubokręty, przecinaki

 

Katalog Rothenberger

Marka Rothenberger jest rozpoznawalną na całym świecie, gwarantującą nie tylko wysoką jakość produktów, ale przede wszystkim wprowadzającą na rynek szereg pionierskich i jednocześnie doskonałych rozwiązań. Połączenie zaawansowanej technologii z potrzebami klientów owocują produktami idealnie wpasowującymi się w specyfikę pracy fachowców wielu branż. Trzeba zdawać sobie sprawę, że Rotherberger to ponad 5 tysięcy perfekcyjnych produktów, które każdego dnia pozwalają realizować indywidualne prace.

 

Oferta narzędzi Rothenberger

 

Główną dziedziną producenta są narzędzia i maszyny dla instalatorów. Wszystkie produkty dzielą się na poszczególne grupy odpowiadające sektorom do których są dostarczane i w których są stosowane np. instalacje, serwis czy klimatyzacja. Prezentowany katalog to profesjonalna oferta, w której znajdują się takie artykuły jak te dotyczące cięcia, gięcia, łączenia, kontrolowania i wykrywania wycieków, zamrażania. Znajdują się tak także narzędzia ogólnego przeznaczenia, nowoczesna technika diamentowa RODIA czy płukanie i czyszczenie rur oraz zgrzewanie rur z tworzywa.

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!