Rectus - szybkozłączki niskociśnienioweProducent: Rectus
Katalog zawiera podstawowy zakres szybkozłączy niskociśnieniowych oraz przewodów i armatury, przeznaczonych głównie do przemysłowych i warsztatowych układów pneumatyki.

 

Rectus - szybkozłączki niskociśnieniowe

Precyzja połączona z technologią nowej generacji pozwala firmie Rectus stanąć na pozycji lidera produkującego szybkozłącza, nadciśnieniowe, a także szereg przewodów i armatury przeznaczonej dla układów pneumatycznych. Złączki Rectus wyróżniają się kompleksowymi rozwiązaniami pozwalającymi na wdrożenie nowoczesnych rozwiązań podczas pracy.

Oferta szybkozłączek niskociśnieniowych Rectus

Cechą docenianą przez klientów producenta jest niezmiennie wysoka jakość odznaczająca się precyzją wykonania i niezawodnością wszystkich połączeń. Różnorodność produktów pozwala na wdrożenie ich w gałęziach przemysłu związanych ze sprzężonym powietrzem, a także w branży hydraulicznej czy chemicznej. Tak skomponowana oferta czyni ją kompletną pod każdym względem. Złączki Rectus to propozycja dla każdego sektora w niezmiennie wysokim standardzie. Idealne dopasowanie produktów do rzeczywistych potrzeb i zmieniających się technologii, a także zasada modułowej budowy to prawdziwe wyróżnienie. Pełną gamę asortymentową przedstawia przejrzysty i fachowy katalog, w którym znajdują się szczegółowe informacje techniczne pozwalające na dokonanie właściwego wyboru.

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!