Chicago pneumaticProducent: Chicago pneumatig

Zawartość: klucze udarowe, nasadki udarowe, grzechotki, pilarki, wiertarki, szlifierki, pilnikarki, nitownice, minipolerki, szybkozłączki, króćce, rękawice

 

Chicago Pneumatic

Dbałość o szczegóły dostarczanych produktów to jedna z głównych cech narzędzi Chicago Pneumatic. Wachlarz asortymentu jest bezpośrednio dostosowany do specyfiki podejmowanych zadań, pozwalając na perfekcyjny dobór zestawy narzędzi nie tylko usprawniających pracę, ale pozwalających na wykonanie jej w sposób profesjonalny.

 

Oferta narzędzi Chicago Pneumatic

 

Zaawansowana technologia wykonania w połączeniu z najwyższej jakości komponentami finalnie dają produkty do wymagających zadań zarówno w branży motoryzacyjnej, oponiarskiej, jak i w innych warsztatach. Chicago Pneumatic jest przedsiębiorstwem doskonale poruszającym się w środowisku zawodowców, stąd jego oferta owocuje nie tylko w postaci poszczególnych produktów, ale także w idealnie skomponowanych zestawach. W ofercie znajduje się: pełna gama kluczy udarowych dedykowanych różnym branżom, uchwyty magnetyczne na narzędzia, rękawice ochronne wzmacniane, kilkadziesiąt zestawów nasadkowych, a także grzechotki pneumatyczne, wkrętaki, nasadki czyszczące, miniszlifierki, różnorodne szlifierki, pilarki karoseryjne, wycinarki do metalu, a także systemowe rozwiązania pneumatyczne. Katalog producenta zawiera szczegółowe przedstawienie asortymentu wraz z danymi technicznymi oraz szeregiem praktycznych wskazówek.

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!