Producent: Ultra Prazision

Zawartość katalogu: Katalog zawiera pełną ofertę produktową firmy Ultra Prazision na lata 2012 - 2013.

Ultra Prazision to niemiecka firma zajmująca się produkcją narzędzi pomiarowych. Marka ta istnieje na rynku już od 1888 roku. Producent ten specjalizuje się w wyrobie produktów mierniczych na całym świecie. Fabryka znana jest z bardzo wysokiej jakości i precyzji wykonywanych urządzeń. Ultra Prazision charakteryzuje ekstremalnie estetyczne otoczenie, w jakich produkowane są narzędzia tej firmy.

 

Oferta narzędzi pomiarowych Ultra Prazision.

 

Jak sama nazwa wskazuje, narzędzia marki Ultra Prazision są ultra precyzyjne. Producent oferuje wysokiej jakości narzędzia w dziedzinie metrologii. W asortymencie tej firmy znajdziemy cały kompleks narzędzi pomiarowych, takich jak: suwmiarki, mikrometry, czujniki, poziomice, kątowniki czy także kątomierze. Główny nacisk spółka kładzie na produkcje wysokiej jakości mierników. Kompania zajmuje się również produkcją urządzeń pomiarowych, które są dostosowane pod indywidualne wymagania klientów.

 

 Katalog narzędzi pomiarowych i mierników niemieckiej firmy ULTRA istniejącej na rynku od 1888 roku. Katalog zawiera pełną ofertę produktową firmy na lata 2012-2013.

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!