Producent: Preisser

Nowy katalog z narzędziami pomiarowymi marki Helios Preisser. W poprzednim wydaniu, główny nacisk kładziony był na połączenie marek Helios i Preisser.

Helios – Preisser powstała w wyniku połączenia dwóch niemieckich firm: Helios oraz Preisser Messtechnik. Dzięki współpracy tych marek powstała jedna, która jest jednocześnie i doświadczona i posiada dużą wiedzę ze względu na długi staż na rynku. Spółka, której siedziba znajduje się w Gammertingen nie tylko produkuje narzędzia pomiarowe, ale również je projektuje oraz dystrybuuje. Konsorcjum posiada wielu autoryzowanych dystrybutorów. Wyroby marki Helios – Preisser są wysokiej jakości, co sprawia, że są one chętnie kupowane przez Klientów.

 

Oferta narzędzi pomiarowych Helios – Preisser

 

Przedsiębiorstwo kładzie coraz większy nacisk na to, żeby jakość produkowanych narzędzi była jak najwyższa. W ofercie znajdują się takie urządzenia pomiarowe jak: suwmiarki, mikrometry, czujniki zegarowe i czujniki wskaźnikowe, urządzenia do zaznaczania, kątomierze, kątomierze stożkowe czy sprawdziany do gwintów. Ponadto firma proponuje również usługi kalibracyjne oraz rozwiązania w zakresie przesyłu informacji. Firma produkuje także urządzenia specjalnie przystosowanie pod   indywidualne wymagania swoich Klientów. 

 

Nowy katalog z narzędziami pomiarowymi marki Helios Preisser. W poprzednim wydaniu, główny nacisk kładziony był na połączenie marek Helios i Preisser. W najnowszym wydaniu, firma Helios Preisser koncentruje się na jakości. HElios Preisser pozycjonuje swoje narzędzia pomiarowe w segmencie wysokich jakościowo produktów nadających się do wszystkich, nawet najbardziej zaawansowanych w każdym regionie świata.

 

Zawartość katalogu:

  1. Suwmiarki
  2. Mikrometry
  3. Czujniki zegarowe i wskaźniki
  4. Urządzenia do zaznaczania
  5. Kątomierze, kątomierze stożkowe
  6. Sprawdziany
  7. Przesył informacji
  8. Usługi kalibracji
Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!