Producent: Torqueleader

Zawartość katalogu: narzędzia pomiarowe, narzędzia stosowane, zestawy narzędziowe, narzędzia do kalibracji, dodatkowe akcesoria

Przedsiębiorstwo Torqueleader od lat zajmuje się produkcją zarówno narzędzi pomiarowych, wszelkiego rodzaju zestawów narzędzi oraz narzędzi stosowanych. Jest marką pochodzącą z Wielkiej Brytanii, a swój sukces na rynku zawdzięcza produktom wysokiej jakości. Wyroby spółki są obecne na rynku na całym świecie. Firma produkuje również z ogromnym powodzeniem narzędzia do kalibracji oraz akcesoria do tych narzędzi.

 

Oferta narzędzi pomiarowych Torqueleader

 

Gama produktów oferowanych przez firmę Torqueleader jest bardzo szeroka. Firma z powodzeniem radzi sobie na rynku. Produkuje różne narzędzia dynamometryczne oraz wzorcowe przyrządy dynamometryczne. W ofercie firmy znajdują się takie urządzenia jak: klucze dynamometryczne, wkrętaki dynamometryczne, elektroniczne narzędzia dynamometryczne, testery dynamometryczne, przyrządy wzorcowe i oprzyrządowanie, specjalistyczne narzędzia dynamometryczne czy ręczne narzędzia dynamometryczne na linię produkcyjną. 

 

Katalog prezentuje pełną ofertę narzędzi dynamometrycznych oraz dynamometrycznych przyrządów wzorcowych marki Torqueleader.


Zawartość katalogu:

  • klucze dynamometryczne
  • wkrętaki dynamometryczne
  • elektroniczne narzędzia dynamometryczne
  • testery dynamometryczne, przyrządy wzorcowe i oprzyrządowanie
  • specjalistyczne narzędzia dynamometryczne
  • ręczne narzędzia dynamometryczne na linię produkcyjną
Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!