Sprawdziany do gwintów LeitechProducent: Leitech

Katalog firmy LEitech Instruments prezentuje pełną ofertę opatentowanych przez Leitech.

LEitech Instruments zajmuje się produkcją sprawdzianów do gwintów na skalę nie tylko europejską, ale i światową. Jest to producent pochodzący z Danii, którego produkty doceniono na całym świecie. Doświadczeni i wykształceni pracownicy, powodują ciągły rozwój LEitch Instruments. Firma ta, jest jedynym na świecie producentem sprawdzianów do gwintów, które mogą jednocześnie mierzyć rozmiar i głębokość gwintu. To stawia firmę LEitech Instruments na czele producentów szczelinomierzy.

 

Przewaga sprawdzianów do gwintów firmy LEitech Instruments nad tradycyjnymi szczelinomierzami innych firm

 

Dzięki możliwości mierzenia jednocześnie rozmiaru oraz głębokości gwintu, użytkownik zyskuje mnóstwo czasu. Według obliczeń może on sięgać nawet 70 procent, jeżeli porównamy je z tradycyjnymi szczelinomierzami innych firm. Sprawdziany do gwintów firmy LEitech Instruments są bardzo dokładnymi urządzeniami. Idealnie nadają się również do gwintów wewnętrznych. 

 

Katalog firmy LEitech Instruments prezentuje pełną ofertę opatentowanych przez Leitech, znanych na całym świecie sprawdzianów do gwintów mogących zmierzyć rozmiar i głębokość gwintu podczas jednej operacji oszczędzając przy tym nawet do 70% czasu potrzebnego na wykonanie pomiaru – w porównaniu do tradycyjnych szczelinomierzy. Szczelinomierze Leitech dostępne są w rozmiarach 2-22MM/2-56 – 7/8″, w specjalnych tolerancjach i wykonaniach. W magazynie Leitech, dostępne jest cały czas ponad 2000 sztuk, żeby zapewnić maksymalnie krótki czas dostawy.

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!