Producent: BAHCO

 

Oferta narzędzi ręcznych Bahco

 

W ofercie znajdują się między innymi piły do maszyn, pilniki ręczne i frezy obrotowe, klucze, nasadki i akcesoria, narzędzia dynamometryczne, narzędzia udarowe i bity, wkrętaki, szczypce, klucze do rur i narzędzia dla hydraulików. Co więcej, w katalogu narzędzi ręcznych Bahco znaleźć można także różnorodne narzędzia pneumatyczne, narzędzia dla motoryzacji i wyposażenie warsztatów, hydraulika i podnośniki, oświetlenie, narzędzia inspekcyjne, ściągacze i wykrętaki, przechowywanie narzędzi, osobiste wyposażenie ochronne oraz narzędzia izolowane. Niezwykle szeroki asortyment narzędzi ręcznych Bahco umożliwia wybór produktów zgodnie z własnymi wymaganiami. Narzędzia wykonywane są z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będą wiernie służyć przez lata. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem narzędzi ręcznych Bahco.

 

Zawartość katalogu:

 

Piły do maszyn, Pilniki ręczne i frezy obrotowe, Klucze, Nasadki i akcesoria, Narzędzia dynamometryczne, Narzędzia udarowe i bity, Wkrętaki, Szczypce, Klucze do rur i narzędzia dla hydraulików, Narzędzia pneumatyczne, Narzędzia dla motoryzacji i wyposażenie warsztatów, Hydraulika i podnośniki, Oświetlenie, Narzędzia inspekcyjne, Ściągacze i wykrętaki, Przechowywanie narzędzi, Osobiste wyposażenie ochronne, Narzędzia izolowane, Pęsety i narzędzia dla elektroników, Narzędzia miernicze, Narzędzia do renowacji i dekoracji, Piły ręczne, Dłuta do drewna i akcesoria, Nożyce i noże, Wiertła, Narzędzia mocujące – ściski, Młotki, siekiery i akcesoria, Narzędzia do uprawy gleby, Narzędzia ogrodnicze, Narzędzia precyzyjne Lindström

Bahco - narzędzia ręczne

Bahco to firma, która produkuje narzędzia ręczne. W asortymencie posiada zarówno narzędzia profesjonalne, jak i te przeznaczone do okazjonalnej pracy w warsztacie bądź narzędziowni.

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!