Producent: RUKO
Prezentujemy katalog narzędzi skrawających marki Terrax. Terrax to tańsza linia, marka handlowa znanych, profesjonalnych narzędzi skrawających Ruko.

Marka Terrax ma w swojej bogatej ofercie narzędzia do wiercenia i gwintowania. Terrax należy do Ruko - znanej firmy specjalizującej się głównie w produkcji narzędzi do obróbki stali. Siedziba firmy mieści się w Holzgerlingen w okolicach Stuttgartu. Dzięki bogatemu, długoletniemu doświadczeniu firma oferuje narzędzia najwyższej jakości. Narzędzia do wiercenia i gwintowania marki Terrax są skierowana do klientów wykonujących pracę amatorskie i warsztatowe. Produkty są niższej jakości i dostępne są w niższych cenach niż narzędzia głównej marki Ruko. Narzędzia Terrax to głównie wiertła i zestawy wierteł, wiertła stopniowe i spiralne do metalu oraz zestawy do gwintowania.

 

Katalog wierteł Terrax

 

Marka Terrax przedstawia katalog narzędzi skrawających. Znajdują się w nim produkty opatrzone dokładnymi zdjęciami i profesjonalnymi opisami. Każde narzędzie zostało dokładnie scharakteryzowane, opisane zostało jego zastosowanie tak, aby klient z łatwością mógł znaleźć interesujący go produkt. W katalogu znajduje się również wzór formularza zamówień do skopiowania za pomocą faksu.

 

 

Prezentujemy katalog narzędzi skrawających marki Terrax. Terrax to tańsza linia, marka handlowa znanych, profesjonalnych narzędzi skrawających Ruko. Narzędzia skrawające (wiertła i gwintowniki) Terrax charakteryzują się niższą jakością, ale zarazem niższą ceną niż narzędzia skrawające Ruko. Narzędzi Terrax dedykowane są do zastosowań amatorskich i do prac warsztatowych. Narzędzia Terrax to głównie wiertła i zestawy wierteł, wiertła stopniowe i spiralne do metalu oraz zestawy do gwintowania.

 

Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!