Producent: FANAR S.A.

Gwintowniki Fanar osiągnęły znaczny wzrost stabilności dzięki poprawionemu przez Fanar zarządzaniu jakością oraz zrealizowaniu w ostatnich dwóch latach szeregu inwestycji w nowoczesne maszyny do produkcji gwintowników i urządzenia pomiarowe.

FANAR jest polską firmą produkującą narzędzia, posiadającą długoletnie doświadczenie. Narzędzia marki FANAR są wytwarzane z materiałów najwyższej jakości. Siedziba FANAR znajduje się w Ciechanowie. Jest to największy krajowy producentem narzędzi do gwintów. Bardzo dużą popularnością cieszą się profesjonalne narzędzia do gwintowania. Dzięki zrealizowaniu w ostatnich dwóch latach szeregu inwestycji w nowoczesne maszyny do produkcji gwintowników gwintowniki firmy FANAR osiągnęły znaczny wzrost stabilności. 

 

Oferta narzędzi do gwintowania Fanar

 

Oferta firmy przestawiona została w profesjonalnym katalogu, obejmuje on następujące kategorie: gwintowniki maszynowe – gwintowniki wysokowydajne, wygniataki, gwintowniki ogólnego przeznaczenia, gwintowniki ręczne, narzynki, zestawy narzędzi do gwintowania, sprawdziany, narzędzia wiertarskie, oprawki maszynowe, akcesoria i maszyny do gwintowania, informacje techniczne. Wszystkie narzędzia przedstawione w firmowym katalogu mają profesjonalne opisy i opatrzone są zdjęciami. To znacznie ułatwia klientom znalezienie odpowiedniego narzędzia. 

 

Głównymi celami doświadczonych specjalistów i młodych inżynierów, pasjonatów Fanar są:

 • praca nad nowymi gwintownikami do pracy na maszynach CNC (grupa S-NC)
 • wzrost produktywności firmy Fanar
 • skrócenie terminu realizacji gwintowników specjalnych

Katalog prezentuje narzędzia dostępne z magazynu (ceny w cenniku), narzędzia do szybkiej dostawy (1-4 tygodnie, cena na zapytanie) oraz narzędzia nietypowe lub specjalne (termin realizacji i cena na zapytanie). Oprócz tego w tym wydaniu znajduje się znacznie więcej w stosunku do poprzednich wydań pozycji asortymentowych dostępnych z magazynu – np. MF, G, UNC, UNF.

Zawartość katalogu:

 1. Gwintowniki maszynowe – gwintowniki wysokowydajne, wygniataki, gwintowniki ogólnego przeznaczenia
 2. Gwintowniki ręczne
 3. Narzynki
 4. Zestawy narzędzi do gwintowania
 5. Sprawdziany
 6. Narzędzia wiertarskie
 7. Oprawki maszynowe
 8. Akcesoria i maszyny do gwintowania
 9. Informacje techniczne
Zobacz także:
ambersil
beta
bs
bwinternational
carolus
chicagopneumatig
enderstools
expert
facom
fein
Copyright © wwin.pl. All rights reserved!!!